قفسه فروشگاهی


هويت ما (شرکت مونوشلف ، قفسه بندی فروشگاهی ، تجهیزات هایپرمارکت و سوپرمارکت)

 مونوشلف كه حدود 10سال پيش تاسيس گرديد، اعتماد بسياری از فروشگاهای زنجيره ای بزرگ دنيا را به خود جلب نموده است. اين اعتماد حاصل كيفيت در محصولات و درستی وصداقت است همانگونه كه از يك مجموعه توليدكننده اروپايی مدرن توقع داريد. محصولات ما از كيفيت بسته بندی بالايی برخوردارند.

گروه مونوشلف بر پایه تولید با کیفیت عالی  و ایجاد روابط متقابل پایدار ، فرهنگ تجاری بی نظیر خلق نموده است. این رفتار در سر تا سر مجموعه مونوشلف طنین افکنده است. هم اکنون جایگاه مونوشلف در انگلیس در حال شناخته شدن است. تا امروز شرکت ما آوازه ای چشمگیر در کیفیت و خدمات متمایز کسب نموده است. که این امر در پی همکاری با خرده  فروشان صاحب نام انگلیس میسر شده است. ما به تازگی دفاتر فروش و عرضهء جدیدی در انگلیس تأسیس نموده ایم. که این موضوع به ما امکان می دهد فعالیت هایمان را بهتر سازمان دهی کرده و با قدرت بیشتری فعالیت ها را ادامه دهیم ، و این خود منجر به رضایت بالاتر مشتریان خواهد شد.

 


فعاليت های ما

توجه به جزئیات و و تعهد به کیفیت در مجموعه ما تنها مختص محصولات نیست . هسته هر داد و ستد در مجموعه ما خدمات متمایز و ارتباطات خوب می باشد. هنگامی که یکی از محصولات ما را برای خرید انتخاب کنید به این امر پی می برید. سال ها کار با مشتریانی در هر زمینهء کاری و با هر مقیاسی نشان دهندهء آن است که ما بدنبال یافتن راه حلی عملیاتی برای تقاضای شما هستیم ، هر قدر که این تقاضا پیچیده تر باشد. و این بدا ن معناست که ما به شما اطمینان می دهیم که بهترین و مناسب ترین محصول را برای فضای شما در نظر می گیریم.


تیم مونوشلف هیچ گاه شما را تنها نمی گذارد، از مرحلهء مشاورهء اولیه گرفته تا مرحله نصب ، ما ارتباط مستقیمی با خط تولید و مشتریان داریم.زمان در مجموعه ما اهمیت بالایی دارد .

تکنیک های پیشرفته در تولید، سرعت در تحویل و استاندارد بالای محصولات مواردی هستند که به آنها مفتخریم. همکاری با کارشناسان امر، تسریع در تحویل محصولات را تضمین می نماید. اما کیفیت هیچ گاه قربانی سرعت در تحویل نمی گردد. تمامی خطوط تولید مونوشلف، با رویکرد نظارت بر عدم اتلاف زمان اداره می گردند.

:انتخاب كشور   
صفحه اصلی | درباره شرکت | محصولات | پروژه ها | گالری | شرکای تجاری | تماس با ما
::: تمامی حقوق تصاویر اين وبسايت متعلق به گروه صنعتی مونوشلف ايران ارائه کننده قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی و هایپرمارکت مي باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد :::