عناوین و تازه های قفسه بندی فروشگاهی و تجهیزات هایپرمارکت
انتخاب گروه :
انواع آگهي‌هاي مؤثر خرده‌فروشي در روزنامه‌ها را بشناسيم- قسمت دوم
۱۱ / ۶ / ۱۳۹۶

انواع آگهي‌هاي مؤثر خرده‌فروشي

در قسمت قبلی  به یک مورد ازانواع آگهي‌هاي مؤثر خرده‌فروشي در روزنامه‌ها اشاره کردیم در این بخش به سایر موارد در این زمینه می پردازیم.

آگهي‌هاي بُن‌دار:

 اين نوع آگهي‌ها بسيار مناسب فروش‌هاي ويژه (فروش فوق‌العاده) هستند چرا كه مشتري با مشاهده اين آگهي (كه خود يك بن تخفيف هم تلقي مي‌شود) براي مراجعه به فروشگاه ترغيب مي‌شود و اين روي فروش تأثير چشمگيري دارد. در اين آگهي شما چند هزار تومان يا چند درصد تخفيف در نظر مي‌گيريد و مشتري براي برخورداري از اين تخفيف، بايد اين آگهي را از روزنامه جدا كرده و به عنوان بن تخفيف همراه داشته باشد. مزيت ديگر اين آگهي، امكان دسترسي به آمار مشترياني است كه اين آگهي را ديده‌اند و مراجعه داشته‌اند تا از ميزان تأثيرگذار بودن آگهي‌تان اطلاع پيدا كنيد.
نكته قابل توجه درباره اين نوع آگهي‌ها اين است كه روزنامه‌ها معمولا اين آگهي‌ها را به همراه ساير آگهي‌ها بصورت گروهي و فله‌اي منتشر مي‌كنند. بنابراين به خاطر داشته باشيد كه وقتي اين اگهي‌ها را درخواست مي‌دهيد، آگهي شما به صورت يك پكيج تبليغاتي و در كنار بسياري از آگهي‌هاي مشابه در معرض ديد مخاطبان قرار مي‌گيرد و در اغلب موارد گزينه مناسبي نيست. با اينكه روزنامه‌ها از اين نوع آگهي‌ها بسيار استقبال مي‌كنند، اما براي كسب و كارهايي كه آگهي مي‌دهند با نكات منفي بسياري همراه است.

آگهي‌هاي فروش:

 بخش عمده‌اي از آگهي‌ها را آگهي‌هاي فروش تشكيل مي‌دهند. برخلاف آگهي‌هاي بُن‌دار كه فقط روي گروه خاصي از مردم تمركز مي‌كند و فروش تخفيف‌دار ارائه مي‌دهد، آگهي‌هايي فروش روي همه اقشار جامعه متمركز است و هر كسي كه به فروشگاه مراجعه كند، مي‌تواند روي كالاهاي خاص، يا گروه خاصي از كالاها (مثلا شوينده و بهداشتي) يا حتي روي تمام كالاهاي فروشگاه تخفيف دريافت كند. اين نوع آگهي‌ها، ترافيك سنگيني را روي فروشگاه شما سرازير مي‌كنند كه اين به نفع شماست اما از آنجايي كه به دليل تخفيف‌هاي ارائه شده، سود شما تا حد چشمگيري كاهش مي‌يابد، بنابراين معمولاً فروشگاه‌هاي خرده‌فروشي، به منظور رد كردن كالاهاي باد كرده در انبار يا با هدف ايجاد گردش مالي، به درج اين نوع آگهي‌ها اقدام مي‌كنند.

قفسه فروشگاهی
:انتخاب كشور   
صفحه اصلی | درباره شرکت | محصولات | پروژه ها | گالری | شرکای تجاری | تماس با ما
::: تمامی حقوق تصاویر اين وبسايت متعلق به گروه صنعتی مونوشلف ايران ارائه کننده قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی و هایپرمارکت مي باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد :::