عناوین و تازه های قفسه بندی فروشگاهی و تجهیزات هایپرمارکت
انتخاب گروه :
تكنيك‌هاي افزايش فروش در فروشگاه‌هاي خرده‌فروشي - قسمت دوم
۲۸ / ۶ / ۱۳۹۶

تكنيك‌هاي افزايش فروش در فروشگاه‌هاي خرده‌فروشي 

در بخش نخست اين مطلب، به اهميت توجه به برخي نكات كليدي در شرايطي كه فروش در فروشگاه خرده فروشی  با ركود روبرو مي‌شود پرداختيم و به مواردي از آن اشاره كرديم. در قسمت دوم، يعني مطلب حاضر، به برخي ديگر از نكات و تكنيك‌هايي خواهيم پرداخت كه به خرده‌فروش‌ها كمك مي‌كنند حتي در شرايط حساس نيز بتوانند مشتريان خود را داشته باشند.

سروصدا به راه بيندازيد

هر وقت اتفاق تازه، جالب، يا ارزشمندي در كسب و كار يا فروشگاه‌تان رخ مي‌دهد، آن را در رسانه‌ها اعلام كنيد. تازه‌هاي كسب و كارتان را توي بوق و كرنا كنيد! هدف از اين كار، اين است كه تا حد امكان توجه مردم را در هر گوشه و كناري به خود جلب كنيد. در مراسم‌ها و اتفاقاتي كه مردم از اقشار مختلف در آن مشاركت دارند حضور فعال داشته باشيد. براي مشتريان‌تان كلاس و جلسات حضوري برگزار كنيد، همايش‌هاي تبليغاتي ترتيب دهيد، و در شبكه‌هاي اجتماعي شركت كنيد. هر مراسم و تجمع و حضوري كه مي‌توانيد ترتيب دهيد و سروصدا كنيد تا مردم به شما نگاه كنند. اين كار، پاخور و ترافيك فروشگاه‌تان را تا حد زيادي بالا مي برد.

استراتژي‌ قيمت‌گذاري را در فروشگاه‌تان ارزيابي كنيد

طي فرآيند خريد كالا براي فروشگاه‌تان و قيمت‌گذاري روي اجناس، مطمئن شويد كه با احتساب مجموع هزينه خريد اين كالاها و هزينه‌هاي جانبي فروشگاه، با قيمتي كه براي كالاهايتان در نظر مي‌گيريد، نه تنها اين هزينه‌ها را تسويه مي‌كنيد، بلكه در نهايت سود مورد نظرتان نيز حاصل مي‌گردد. به اين نكته توجه داشته باشيد كه قيمت‌هايي كه روي كالايتان درج مي‌كنيد، در عين حال كه بايد سودآور باشند، بايد براي مشتري جذاب و در مقايسه با قيمت‌هاي رقبايتان، رقابتي هم باشند. در نهايت، قيمتي كه روي برچسب كالا درج مي‌كنيد بايد به اندازه‌اي باشد كه مشتري از جان و دل نسبت به پرداخت آن راغب باشد. 
دنباله اين مبحث را در بخش سوم اين مطلب بخوانيد.
:انتخاب كشور   
صفحه اصلی | درباره شرکت | محصولات | پروژه ها | گالری | شرکای تجاری | تماس با ما
::: تمامی حقوق تصاویر اين وبسايت متعلق به گروه صنعتی مونوشلف ايران ارائه کننده قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی و هایپرمارکت مي باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد :::